ГрцијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Χανιά/Chania, Νομός Χανίων/Chania, Κρήτη/Crete: 731 35

731 35

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Χανιά/Chania, Νομός Χανίων/Chania, Κρήτη/Crete
Град :Χανιά/Chania
Регионот 2 :Νομός Χανίων/Chania
Регионот 1 :Κρήτη/Crete
Земја :Грција(GR)
Поштенски :731 35

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :GR-94
ширина :35.51581
должина :24.02171
Временска Зона :Europe/Athens
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Χανιά/Chania, Νομός Χανίων/Chania, Κρήτη/Crete се наоѓа во Грција. Нејзините поштенски код е 731 35.

Другите се е достапен
Χανιά/Chania, Νομός Χανίων/Chania, Κρήτη/Crete,731 35 ©2014 Поштенски Пребарување