ГрцијаПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Ξυλαγανη/Xilagani, Νομός Ροδόπης/Rhodope, Ανατολική Μακεδονία Και Θράκη/East Macedonia And Thrace: 694 00

694 00

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Ξυλαγανη/Xilagani, Νομός Ροδόπης/Rhodope, Ανατολική Μακεδονία Και Θράκη/East Macedonia And Thrace
Град :Ξυλαγανη/Xilagani
Регионот 2 :Νομός Ροδόπης/Rhodope
Регионот 1 :Ανατολική Μακεδονία Και Θράκη/East Macedonia And Thrace
Земја :Грција(GR)
Поштенски :694 00

Други Информации
Јазик :Greek/English (EL/EN)
Регионален Код :GR-73
ширина :40.93740
должина :25.44966
Временска Зона :Europe/Athens
Координирано Универзално Време :UTC+2
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Ξυλαγανη/Xilagani, Νομός Ροδόπης/Rhodope, Ανατολική Μακεδονία Και Θράκη/East Macedonia And Thrace се наоѓа во Грција. Нејзините поштенски код е 694 00.

Другите се е достапен
Ξυλαγανη/Xilagani, Νομός Ροδόπης/Rhodope, Ανατολική Μακεδονία Και Θράκη/East Macedonia And Thrace,694 00 ©2014 Поштенски Пребарување